دفاع یک ضد انقلاب از جمهوری اسلامی ایران

یک ضد انقلاب خارج‌نشین در برنامه‌ای تلویزیونی از حضور نظامی ایران در عراق دفاع کرد.

دفاع تمام قد یک ضد انقلاب از ایران مقابل هم گروه خود+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از کارشناسان شبکه من وتو در یک برنامه تلویزیونی که به موضوع حضور ایران در عراق می‌پرداخت صحبت‌هایی علیه جمهوری اسلامی ایران داشت و مدعی شد ایران درکی از حوزه تمدن و اصولا درکی از ایران ندارد. این در حالی بود که یکی از اپوزیسیون‌های خارج‌نشین  در یک شبکه تلویزیونی دیگر نظری کاملا مخالف او داشت و می‌توان گفت کاملا در برابر او از حق جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد.

او در بخشی از صحبت‌هایش گفت: خیلی جالبه! تو میگویی ایران درکی از حوزه تمدن ندارد آنوقت تو بچه لیبرال درک داری؟ شماهایی که به اسم دموکراسی و سکولاریسم فقط از مفهوم این دو مقوله آگاهی می خواهید داشته باشید، و ترویج کنید، حالا برای شما حوزه تمدنی مهم شده! خیلی جالبه که می گویند جمهوری اسلامی درکی ندارد، آنوقت اینها درک دارند؟!

وی ادامه داد: در حال حاضر ایران کل حوزه را از لحاظ تمدنی به دست گرفته، در عراق شما تماشا کنید، که چقدر عاشق ایرانی ها هستند، اصلا این در تاریخ بی سابقه است، عراق که با ایران در جنگ بود، اکنون اینگونه به ایران عشق می ورزد.

/ 0 نظر / 37 بازدید